O Kancelarii
Kancelaria Radcy Prawnego
Nasza Kancelaria powstała w 1994 r. Od tego czasu przebyliśmy długą drogę, która umożliwiła nam rozwinąć zakres świadczonych usług oraz ugruntowała naszą pozycję na rynku prawniczym.

Podwaliny dla powstania Kancelarii stanowiło orzekanie Jacka Onoszkowicz-Jacyny w charakterze Arbitra w organach Arbitrażu- Okręgowej i Głównej Komisji Arbitrażowej, późniejsza indywidualna praktyka radcowska m.in. w charakterze koordynatora dużego zespołu radców prawnych, przekształcona później w spółkę adwokaco-radcowską, by ostatecznie na początku lat 90tych przyjąć obecny kształt.
Ambitny i zróżnicowany zespół nadał ton charakterowi naszej pracy. Współpracujemy ściśle z doradcami podatkowymi, Kancelarią Notarialną oraz zewnętrznymi europejskimi kancelariami tak , aby nasi klienci mieli jak najlepsze możliwości rozwiązywania swoich problemów.

Nasza Kancelaria kilkukrotnie uczestniczyła w ogólnopolskich rankingach Kancelarii Prawniczych. W rankingu Rzeczypospolitej w regionie Kujawsko-Pomorskim zajęliśmy 6 miejsce w ogólnopolskim rankingu, w Gazecie Prawnej dotyczącym obrotu nieruchomościami zajęliśmy 47 miejsce. Samodzielnie przeprowadziliśmy szereg due diligence wielu firm, w tym ogólnoświatowego koncernu.
Od samego początku istnienia Kancelarii jesteśmy nastawieni na rzetelną i fachową obsługę naszych klientów opartą na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu.
Profesjonalizm, indywidualne podejście do świadczonych usług sprawiło, iż w stałej obsłudze mamy kilkadziesiąt firm o ogólnopolskim zasięgu.

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, Kancelaria specjalizuje się w obsłudze klientów niemieckojęzycznych prowadzących działalność gospodarczą w Polsce.
Oferujemy doradztwo prawne w języku niemieckim świadczone przez osoby ze znajomością niemieckiego systemu prawnego.

telefon / fax
+48 52 3226499
telefon
+48 52 3764621
e-mail:
kancelaria@jacyna.com.pl
Strona główna | O Kancelarii | Nasz zespół | Zakres usług | Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego - Jacek Onoszkowicz-Jacyna Bydgoszcz. Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych